Zest.szczek pazur. 160mm z drobnym stopniowaniem RÖHM

Symbol: 8238470160
Brak towaru

4237.41
4237.41
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Paczkomaty Inpost 0
Kurier Inpost 0
Dostępność Brak towaru
Waga 2.26 kg
Zostaw telefon
Zestaw szczęk pazurowych SKB z drobnym stopniowaniem do kompaktowego imadła maszynowego NC

Rozwiązania w zakresie mocowania, takie jak proces stemplowania, są dzisiaj bardzo popularne. Podczas tego procesu stacja stemplowania wytłacza znak na elemencie. Podczas zamocowania w imadle specjalne szczęki mocujące chwytają dokładnie w wytłoczonych rowkach.
Ten sam efekt zapewniają innowacyjne szczęki pazurowe RÖHM SBK. Technologia ta umożliwia wykonywanie procesu w szybszy i tańszy sposób. Dzieje się tak dlatego, że „wytłaczanie" i mocowanie wykonywane jest w jednym ruchu, co eliminuje konieczność stosowania odrębnej stacji stemplowania.

Wykonanie: z hartowanymi ostrzami pazurów. Zwiększa to siły mocowania o współczynnik 3-5 w porównaniu do standardowych szczęk i umożliwia 5-stronną obróbkę podczas jednego zamocowania. Przyczynia się to do minimalizacji strat materiału na obrabianym przedmiocie, zapewnia skrócenie czasu cyklu obróbki oraz redukuje koszty produkcji i koszty jednostkowe.
Zastosowanie: możliwość stosowania do ręcznego lub hydraulicznego mocowania równoległych elementów nieobrobionych i elementów odcinanych na imadłach. Uniwersalne zastosowanie dzięki dokręceniu do kompaktowego imadła maszynowego NC. Inteligentna alternatywa dla wytłaczania.

Szerokość szczęki 160 mm
Wysokość szczęki 50 mm
Grubość szczęki 18 mm
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Polecani producenci