Wzmacniacz momentu obrotowego obrot.DVI L, 1.", GEDORE

Symbol: 8262522800
10949.33
10949.33
szt.
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Paczkomaty Inpost 0
Kurier Inpost 0
Dostępność Mało
Waga 6.195 kg

Zamówienie telefoniczne: 662273629

Zostaw telefon
Wzmacniacz momentu obrotowego DREMOPLUS ALU, zabezpieczenie przed przeciążeniem przy pomocy ścinanego wielokąta

Wykonanie: Obudowa z wysokowydajnego aluminium, kute ramię reakcyjne ze stali chromowo-wanadowej do lepszego wychwytywania sił reakcji. Jednostopniowa przekładnia planetarna o niskim luzie gwarantuje wysoką wytrzymałość produktu i dokładność pomiarów. Gwarantowana dokładność wskazań ± 3% tolerancji. Kwadratowy trzpień napędowy z otworami do wzmocnienia momentu obrotowego przez nasadki udarowe w połączeniu z blokadą i gumowym pierścieniem.
Zastosowanie: Do kontrolowanego dokręcania śrub i do luzowania połączeń skręcanych za pomocą klucza dynamometrycznego. Idealne do użytku przy budowie mostów, statków, samolotów, pociągów, a także maszyn i innych urządzeń w przemyśle, rafineriach, technice pojazdów mechanicznych i na budowach.
Zakres dostawy: Zwielokrotniacz momentu obrotowego ze zintegrowanym ramieniem reakcyjnym, certyfikatem fabrycznej kontroli, tabelą nastaw i stabilną walizką transportową z wkładem piankowym.

Zabezpieczenie przed przeciążeniem za pomocą trzpienia przeciążeniowego. Jeżeli przekładnia zostanie przeciążona przez przyłożenie zbyt dużej siły, pęka trzpień napędowy. Przekładnia nie ulega uszkodzeniu. Po wymianie napędowego czworokąta zwielokrotniacz momentu obrotowego jest gotowy do użycia.

Czworokąt napędowy 3/4 cal, 1 cal
Ciężar 3,4 kg
Ramię reakcji Kształt L
Stosunek przełożenia 1:5,5
maks. moment obrotowy na wejściu 550 N·m
Moment obrotowy na wyjściu 500-2800 N·m
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Polecani producenci