Wzmacniacz momentu obrotowego 3/4", 1300Nm, DVV Z, GEDORE

Symbol: 8262521300
6340.89
6340.89
szt.
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Paczkomaty Inpost 0
Kurier Inpost 0
Dostępność Mało
Waga 3.288 kg

Zamówienie telefoniczne: 662273629

Zostaw telefon
Zwielokrotniacz momentu obrotowego DREMOPLUS ALU, zabezpieczenie przed przeciążeniem za pomocą koła koronowego

Wykonanie: Obudowa z wysokowydajnego aluminium, kute ramię reakcyjne ze stali chromowo-wanadowej do lepszego wychwytywania sił reakcji. Jednostopniowa przekładnia planetarna o niskim luzie gwarantuje wysoką wytrzymałość produktu i dokładność pomiarów. Gwarantowana dokładność wskazań ± 3% tolerancji. Kwadratowy trzpień napędowy z otworami do wzmocnienia momentu obrotowego przez nasadki udarowe w połączeniu z blokadą i gumowym pierścieniem.
Zastosowanie: Do kontrolowanego dokręcania śrub i do luzowania połączeń skręcanych za pomocą klucza dynamometrycznego. Idealne do użytku przy budowie mostów, statków, samolotów, pociągów, a także maszyn i innych urządzeń w przemyśle, rafineriach, technice pojazdów mechanicznych i na budowach.
Zakres dostawy: Zwielokrotniacz momentu obrotowego ze zintegrowanym ramieniem reakcyjnym, certyfikatem fabrycznej kontroli, tabelą nastaw i stabilną walizką transportową z wkładem piankowym.

Zabezpieczenie przed przeciążeniem za pomocą koła koronowego. Jeżeli przekładnia zostanie przeciążona przez zbyt duże siły, to uszkodzeniu ulega tylko koło koronowe a nie cała przekładnia. Po wymianie koła koronowego zwielokrotniacz momentu obrotowego jest gotowy do użycia.

Czworokąt napędowy 1/2 cal, 3/4 cal
Ciężar 1,9 kg
Ramię reakcji Kształt Z
Stosunek przełożenia 1:5,0
maks. moment obrotowy na wejściu 270 N·m
Moment obrotowy na wyjściu 250-1300 N·m
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Polecani producenci