Przenos.przyrz.do pomiaru chropowat.powierzchni MarSurf PS10 MAHR

Symbol: 8248700010
Końcówka pomiarowa 0,002 mm
16451.72
16451.72
szt.
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki Brak
Dostępność Mało
Waga 1.812 kg

Zamówienie telefoniczne: 662273629

Zostaw telefon
Przenośny przyrząd do pomiaru chropowatości powierzchni MarSurf PS10
Wykonanie: poręczny, przenośny przyrząd do pomiaru chropowatości powierzchni, prosta i intuicyjna obsługa, duży, podświetlany wyświetlacz dotykowy TFT 4,3", obracany ekran, tworzenie kopii zapasowych w plikach o formatach TXT, X3P, CSV i PDF, nie wymaga zasilania sieciowego: umożliwia wykonanie 1200 pomiarów bez konieczności ponownego ładowania przyrządu, wszystko w jednej ręce. Małe wymiary i niewielka waga (ok. 500 g).
Uniwersalność urządzenia: wyjmowany mechanizm posuwowy, pomiar w każdym położeniu: poziomo, pionowo, w pozycji odwróconej, 31 parametrów zapewnia taki sam zakres funkcji jak przyrząd laboratoryjny, zintegrowany, wyjmowany wzorzec chropowatości, szybki dostęp do wybranych funkcji za pomocą skrótów na wyświetlaczu, bardzo krótki czas włączania, wynik wyświetlane jest po upływie kilku sekund. Automatyczny wybór odcinka elementarnego zapewnia prawidłowe wyniki pomiaru także w przypadku pomiarów, które nie są wykonywane przez specjalistów. Pamięć: min. 3900 profili, min. 500000 wyników, min. 1500 protokołów PDF, możliwość rozszerzenia za pomocą karty microSD do 32 GB (320 razy większa pojemność).
Zastosowanie: na wałach, częściach obudowy, dużych maszynach, dużych przedmiotach obrabianych, częściach frezowanych i toczonych, szlifowanych i honowanych, w obszarze produkcyjnym przy obrabiarce do szybkiego sprawdzania chropowatości części obrabianej w lub na obrabiarce.
Zakres dostawy: mechanizm posuwowy (wyjmowany), 1 czujnik standardowy, normatywny, wbudowany akumulator, wzorzec chropowatości wbudowany w obudowę (wyjmowany), wraz z certyfikatem kalibracji Mahr, osłona czujnika, ładowarka/3 adaptery sieciowe, instrukcja obsługi, torba z paskiem na ramię, kabel USB, przedłużacz do mechanizmu posuwowego i regulacja wysokości (zintegrowana).
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Polecani producenci